Publikacje

Co warto zabrać ze sobą do szpitala, a co zostawić w domu. Jakimi kryteriami sugerować się przy wyborze akcesoriów do pielęgnacji niemowlęcia. Artykuł pomoże Wam w podejmowaniu trafnych wyborów.
Wyprawkowa lista położnej – ladnebebe.pl

źródło: www.ladnebebe.pl

Czy wyposażyć się w laktator już przed porodem? Kiedy może być Ci potrzebny po raz pierwszy. Jak przechowywać odciągnięte mleko.  Praktyczne porady w posługiwaniu się urządzeniem.
Laktator elektryczny do odciągania pokarmu matki i jego rola – Chicco.pl

Programowanie metabolizmu dziecka to okres kształtowania różnych mechanizmów regulujących funkcjonowanie organów wewnętrznych, zbyt wczesne rozszerzanie diety może zakończyć się bólami, biegunkami i alergiami. W artykule dowiesz się co jest najważniejsze w komponowaniu diety dziecka.
Co rodzice powinni wiedzieć na temat rozszerzania diety dziecka? aptekagemini.pl

źródło: www.ladnebebe.pl

Niestosowanie się do odpowiednich środków higieny powoduje, że substancje zawarte w kale zwiększają pH skóry niemowlęcia i sprzyjają działaniu czynników drażniących. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pielęgnować okolice podpieluszkowe ten poradnik jest dla Ciebie.
Poradnik o pielęgnacji okolic podpieluszkowych i łagodzeniu odparzeń – adamecum.pl

Wprowadzenie mleka modyfikowanego ze wskazań medycznych.  Jak zmienić preparat mleka modyfikowanego w żywieniu niemowlęcia, czego należy się spodziewać. Na co należy zwrócić uwagę przygotowując porcję pokarmu.
Jak wprowadzić mleko następne do diety – Enfamil Polska

źródło: www.ladnebebe.pl

Dla dorosłego człowieka jak i niemowlaka ważnym elementem codziennego życia jest sen. Jakie czynniki mogą wpływać negatywnie na jego jakość. Jak stworzyć maluchowi warunki sprzyjające zasypianiu. Zachęcam do zapoznania się z artykułem.
Jak zadbać o spokojny sen malucha? – ladnebebe.pl

W publikacji dowiesz się jak zmienia się ilościowe i jakościowe zapotrzebowanie noworodka na pokarm. Jak prawidłowo karmić oraz jak zadbać o higienę produktów używanych przez niemowlę.
Ile pokarmu potrzebuje noworodek? | Chicco.pl

Co maluch potrafi, jak zmienia się jego widzenie, słyszenie oraz ruch. Co sprawia mu radość i czy jest wystarczająco duże, aby bawić się w piaskownicy? Informacje znajdziecie w poniższych publikacjach.
Dziecko od 4. do 8. miesiąca | Chicco.pl
Dziecko od 8. do 12. miesiąca | Chicco.pl

źródło: www.ladnebebe.pl

Wyprawka dla dziecka… i dla mamy. Must have oczami położnej.
Webinar Facebook Chicco